CleancoCleanco

haliyikama12-7Yüzüncüyıl halı yıkama sektöründe en iyisi olmaya devam etmektedir. Yıkanmayan halılar öyle bir hal alır ki hem halının yıpranmasına hem de evde bulunan herkesin sağlığına zarar verir. Kirlendiği zamanda birer bakteri yuvasına dönüşen halılarımız bu bakteri ve kirlerden arınmadığı taktirde de sağlığımızı tehdit eder hale gelir.Yüzüncüyıl halı yıkama firması farkını her zaman ki gibi belli etmeye devam ediyor.Daha hijyenik,daha temiz ve lekesiz halı görmek istiyorsanız yüzüncüyıl halı yıkama firmasını seçmenizi öneriyoruz.Halılarınız özelliklere göre ayrılıp daha sonra yıkanma işlemine geçilir.Her halı tipi farklı olduğu için yıpranmasını önlemek zorundayız.Yıkanan halıda eğer zorlu bir leke var ise yıkandıktan sonra o lekeden hiçbir ize rastlanmaz. Daha sağlıklı bir yaşam için halılarınızı yıkatmanız gerekmektedir.Halımı ilk günkü gibi görmek istiyorum diyorsanız hemen telefon numaralarımızdan ve ya rezervasyon kısmından bizlere ulaşabilir rezervasyon yaptırabilirsniz.

YÜZÜNCÜYIL Bölgesi İçin Diğer Hizmetlerimiz;

YÜZÜNCÜYIL HALI YIKAMA,
YÜZÜNCÜYIL KOLTUK KANEPE YATAK TEMİZLEME,
YÜZÜNCÜYIL YORGAN BATTANİYE YIKAMA,
YÜZÜNCÜYIL STOR PERDE ZEBRA PERDE TÜL PERDE TEMİZLEME,
YÜZÜNCÜYIL OVERLOK HALI TAMİRİ,
YÜZÜNCÜYIL ESKİ HALI ALIM SATIMI,
YÜZÜNCÜYIL YERİNDE HALI KOLTUK TEMİZLEME,

 

ONLINE RANDEVU TALEP EDIN!

Sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olacaktır temizlik hizmetleri için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz

7/24 Hizmet

Hızlı iletişim servisimizden yararlanarak adresinize araç talep edebilirsiniz, ayrıca belirlediğiniz gün ve saatleride not olarak düşerek hızlı ve kaliteli bir hizmet almış olursunuz.Hemen bir randevu talep edin!

 

Pazartesi - Pazar

Randevu alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur çalışma saatlerimizdir, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmalarımız dakiktir, ada halı ve koltuk yıkama olarak ilginiz için teşekkür ederiz.