CleancoCleanco

resim3Yenimahalle halı yıkama firması en temiz şekilde halılarınızı yıkamaktadır.Halınızı ilk günkü kadar temiz kullanabilmeniz için daima en iyi sunmaya gayret göstermekteyiz. Halınızı kir ve mikroplarından tamamen arındırma işlemi bizlerin işi. Yenimahalle halı yıkama olarak üstün teknolojisi ile uzman ekip ve ekipmanları firmamız bünyesine katarak hizmetlerine devam etmektedir. Halınıza değer veriyor ve sorunsuz olarak temizlik bakımlarını yaptırmak istiyorsanız bizimle tanışma zamanınız gelmiştir.Sizlere bir telefon kadar uzağız. Hemen arayın sizlere en kaliteli temizlik hizmetini en uygun fiyat garantisi ile sunalım.Rezervasyon kısmına girmeniz yeterlidir.

 

YENİMAHALLE Bölgesi İçin Diğer Hizmetlerimiz;

YENİMAHALLE HALI YIKAMA,
YENİMAHALLE KOLTUK KANEPE YATAK TEMİZLEME,
YENİMAHALLE YORGAN BATTANİYE YIKAMA,
YENİMAHALLE STOR PERDE ZEBRA PERDE TÜL PERDE TEMİZLEME,
YENİMAHALLE OVERLOK HALI TAMİRİ,
YENİMAHALLE ESKİ HALI ALIM SATIMI,
YENİMAHALLE YERİNDE HALI KOLTUK TEMİZLEME,

No Comments

Leave a Comment

 
 

ONLINE RANDEVU TALEP EDIN!

Sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olacaktır temizlik hizmetleri için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz

7/24 Hizmet

Hızlı iletişim servisimizden yararlanarak adresinize araç talep edebilirsiniz, ayrıca belirlediğiniz gün ve saatleride not olarak düşerek hızlı ve kaliteli bir hizmet almış olursunuz.Hemen bir randevu talep edin!

 

Pazartesi - Pazar

Randevu alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur çalışma saatlerimizdir, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmalarımız dakiktir, ada halı ve koltuk yıkama olarak ilginiz için teşekkür ederiz.