CleancoCleanco

halyi-yikama-6Tandoğan halı yıkama ile yalnızca halıda oluşan kir ve kötü kokular,leke değil, ayrıca halı elyafında yer edinmiş mikroskobik organizmalar da temizlenmiş olmaktadır.Bu temizlenme işlemi de sizin sağlığınızı da olumlu anlamda etkilemektedir. Halı temizliği, halının ömrünü uzatmaktadır. Halı, sentetik veya doğal liflerin bir alt tabana kalıcı şekilde geçmeleri suretiyle üretilen, tekstilden daha yumuşak bir zemin kaplamasıdır. Derinlemesine halı yıkama
için mutlaka kaliteli bir halı yıkama şampuanı kullanılması gerekir. İyi bir halı şampuanı ile oluşan köpük, kirleri halıdan mıknatıs gibi çekecektir.Profesyonel ekibimiz ile bu kirler anında yok olmaktadır.Uzun yıllara dayanan Tandoğan halı yıkama sizlerin yüzünü güldürmeye devam edecektir.Online rezervasyon yaptırmak için sitemizde bulunan rezervasyon bölümünden hemen rezervasyon yaptırınız.Daha fazla bilgi edinmek için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

EMEK Bölgesi İçin Diğer Hizmetlerimiz;

EMEK HALI YIKAMA,
EMEK KOLTUK KANEPE YATAK TEMİZLEME,
EMEK YORGAN BATTANİYE YIKAMA,
EMEK STOR PERDE ZEBRA PERDE TÜL PERDE TEMİZLEME,
EMEK OVERLOK HALI TAMİRİ,
EMEK ESKİ HALI ALIM SATIMI,
EMEK YERİNDE HALI KOLTUK TEMİZLEME,

 

ONLINE RANDEVU TALEP EDIN!

Sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olacaktır temizlik hizmetleri için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz

7/24 Hizmet

Hızlı iletişim servisimizden yararlanarak adresinize araç talep edebilirsiniz, ayrıca belirlediğiniz gün ve saatleride not olarak düşerek hızlı ve kaliteli bir hizmet almış olursunuz.Hemen bir randevu talep edin!

 

Pazartesi - Pazar

Randevu alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur çalışma saatlerimizdir, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmalarımız dakiktir, ada halı ve koltuk yıkama olarak ilginiz için teşekkür ederiz.