CleancoCleanco

aktif-halı-yıkama-halı-sıralamaSerhat halı yıkama olarak uzun yıllara dayanan en iyi hizmeti sizlere vermekteyiz.Halı yıkama o kadar kolay görünmüş olsa da hiç kolay görünmemektedir. Halılar öncelikle içi, su ve halı deterjanı veya şampuanıyla dolu olan bir havuzda bir süre bekletilir. Halı dokularındaki kirler yumuşatılarak halı temizleme işlemi ön hazırlık yapılmış olur.Daha sonra halı tipine çeşidine göre ayrılıp temizlenir.Özel şampuanlar ile temizleme işlemi yapılır.Serhat halı yıkama olarak sizlere profesyonel hizmeti vermektedir.Garanti kapsamında halılarınız yıkanıp geri getirilirken hiçbir ek ücret alınmamaktadır.Sizlerde  bu üstün kaliteden yararlanmak için hemen telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

SERHAT Bölgesi İçin Diğer Hizmetlerimiz;

SERHAT HALI YIKAMA,
SERHAT KOLTUK KANEPE YATAK TEMİZLEME,
SERHAT YORGAN BATTANİYE YIKAMA,
SERHAT STOR PERDE ZEBRA PERDE TÜL PERDE TEMİZLEME,
SERHAT OVERLOK HALI TAMİRİ,
SERHAT ESKİ HALI ALIM SATIMI,
SERHAT YERİNDE HALI KOLTUK TEMİZLEME,

 

ONLINE RANDEVU TALEP EDIN!

Sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olacaktır temizlik hizmetleri için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz

7/24 Hizmet

Hızlı iletişim servisimizden yararlanarak adresinize araç talep edebilirsiniz, ayrıca belirlediğiniz gün ve saatleride not olarak düşerek hızlı ve kaliteli bir hizmet almış olursunuz.Hemen bir randevu talep edin!

 

Pazartesi - Pazar

Randevu alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur çalışma saatlerimizdir, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmalarımız dakiktir, ada halı ve koltuk yıkama olarak ilginiz için teşekkür ederiz.