CleancoCleanco

Aktif-halı-yıkama-makinaOstim halı yıkama halılarınızı ilk günkü temizliğinde yıkamaktadır. Ostim halı yıkama teknolojiyi yakından takip eden, eğitimli ve geniş kadrosu ile sürekli kendini yenileyen profesyonel bir şirkettir. Biz halılarınıza gereken değeri gösteriyoruz ve bunu sizlerinde görmesini istiyoruz. Ostim halı yıkama da halılar yıkandıktan sonra tamamen kapalı ortamda kurutulmaktadır.Halılar cinsine göre ayrılıp o şekilde yıkanmaktadır.Yıpratmadan halılarınız yeni almış gibi evinize teslim edilmektedir.Halı yıkatmakta sizler için hijyen getiriyor.Evinizde hava değişimi bile olmaktadır.Ayrıca özel şampuanlarımız ile halılarınız oldukça temiz yıkanmaktadır.Ostim halı yıkama olarak farkımızı halı yıkamada belli etmekteyiz.Hemen rezervasyon bölümünden bizlere ulaşabilir rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

 

OSTİM Bölgesi İçin Diğer Hizmetlerimiz;

OSTİM HALI YIKAMA,
OSTİM KOLTUK KANEPE YATAK TEMİZLEME,
OSTİM YORGAN BATTANİYE YIKAMA,
OSTİM STOR PERDE ZEBRA PERDE TÜL PERDE TEMİZLEME,
OSTİM OVERLOK HALI TAMİRİ,
OSTİM ESKİ HALI ALIM SATIMI,
OSTİM YERİNDE HALI KOLTUK TEMİZLEME,

 

ONLINE RANDEVU TALEP EDIN!

Sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olacaktır temizlik hizmetleri için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz

7/24 Hizmet

Hızlı iletişim servisimizden yararlanarak adresinize araç talep edebilirsiniz, ayrıca belirlediğiniz gün ve saatleride not olarak düşerek hızlı ve kaliteli bir hizmet almış olursunuz.Hemen bir randevu talep edin!

 

Pazartesi - Pazar

Randevu alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur çalışma saatlerimizdir, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmalarımız dakiktir, ada halı ve koltuk yıkama olarak ilginiz için teşekkür ederiz.