CleancoCleanco

4Keçiören halı yıkama firması sizlere en iyi en temiz hizmeti sunmaktayız.Temizlik konusunda leke çıkarma konusunda son derece güvenilir bir firma haline gelmekteyiz. Halılarınız ücretsiz servisimiz tarafından evinizden alınır ve fabrikamıza getirilir. Öncelikle ilaçlı havuzumuzda mikroplarından arındırıldıktan sonra yıkama işlemleri yapılır.Özel şampuanlarımız ile halılarınız özenle yıkanır.Leke çıkarmak için özel ilaçlar kullanılmaktadır.Keçiören halı yıkama olarak sizlere garantili bir hizmet vermekteyiz. Bizim firma olarak farkımız halılarınızı özenle yıkamaktayız.Sizlerde bu özenle çalışan firmadan yararlanmak istiyorsanız hemen telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.Daha fazla bilgi almak için hemen telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.Ve ya sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.Rezervasyon için sitemizden rezervasyon kısmını tıklayabilirsiniz.Daha sağlıklı bir yaşam için halılarınızı yıkatmanız gerekmektedir.

 

KEÇİÖREN Bölgesi İçin Diğer Hizmetlerimiz;

KEÇİÖREN HALI YIKAMA,
KEÇİÖREN KOLTUK KANEPE YATAK TEMİZLEME,
KEÇİÖREN YORGAN BATTANİYE YIKAMA,
KEÇİÖREN STOR PERDE ZEBRA PERDE TÜL PERDE TEMİZLEME,
KEÇİÖREN OVERLOK HALI TAMİRİ,
KEÇİÖREN ESKİ HALI ALIM SATIMI,
KEÇİÖREN YERİNDE HALI KOLTUK TEMİZLEME,

No Comments

Leave a Comment

 
 

ONLINE RANDEVU TALEP EDIN!

Sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olacaktır temizlik hizmetleri için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz

7/24 Hizmet

Hızlı iletişim servisimizden yararlanarak adresinize araç talep edebilirsiniz, ayrıca belirlediğiniz gün ve saatleride not olarak düşerek hızlı ve kaliteli bir hizmet almış olursunuz.Hemen bir randevu talep edin!

 

Pazartesi - Pazar

Randevu alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur çalışma saatlerimizdir, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmalarımız dakiktir, ada halı ve koltuk yıkama olarak ilginiz için teşekkür ederiz.