CleancoCleanco

HAKKIMIZDA

ADA Halı Yıkama olarak amacımız; sizlere modern güvenilir profesyonel çalışan sistemli müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli bir işletmecilik hizmeti sunmaktır.Bu amaçla farkımızı sizlere sunabilmek için en son teknolojiyle üretilmiş Tam Otomatik Toz Alma Makinaları Full Otomatik Yıkama Makinaları Otomatik Santrifüj Makinaları Otomatik Hav Alma ve Paketleme Makinaları deneyimli kadro ve doğal anti bakteriyel şampuanlarla 2000m2 kendi mülkümüz olan binamızda ücretsiz servisimizle 4 mevsim birinci sınıf hizmet vermekteyiz.

Halı yıkatmada ilk tercihiniz ADA Halı Yıkama fabrikası gibi tam donanımlı bir yıkama fabrikası olmalıdır. Size bir telefon kadar yakınız.

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Düzenli halı yıkama işlevi yaptırmanız ve doğru halı yıkama teknikleri uygulayan full otomatik halı yıkama fabrikalarını tercih etmeniz halılarınızı daha uzun süre kullanmanızı sağlar. Halı yıkama uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu sebeple halılarınız yeterli halı yıkama parkuruna sahip olmayan veya yağlı otopark ortamlarında halı yıkayan halı yıkamacılarına teslim edilmemelidir.

El dokuma halılar kilimler deforme edilmeden renkleri birbirine karıştırılmadan yıkanmalıdır. Battaniye yıkama ve yorgan yıkama özel yorgan makinelerinde ürün zarar görmeden yapılmalıdır.

Halı yıkatmadaki ilk tercihiniz ADA Halı Yıkama gibi tam donanımlı bir yıkama fabrikası olmalıdır. Ankara halı yıkama denince ADA Halı Yıkama bu özellikleri taşımaktadır.

Fabrikamız Ankara de tüm semtlere ücretsiz servisle halı yıkama hizmeti vermektedir.

Misyonumuz

Müşterinin bugünkü beklentileri ve gereksinimleri tam ve zamanında karşılayıp, onlara gelecekte beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sunmaktır.

Müşterilerimize güvenilir ve rekabetçi işleme hizmeti ,hızlı cevap veren bir işletme olmaktır.

Sürekli gelişim felsefesini ilke edinmek, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırmaktır..

Vizyonumuz

  • Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusundaçalışmak,
  • Müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması,
  • Çevreye, doğaya ve topluma saygı,
  • İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı,
  • Tüm kaynakların verimli kullanımı,
  • Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu,
  • Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.
 

ONLINE RANDEVU TALEP EDIN!

Sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olacaktır temizlik hizmetleri için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz

7/24 Hizmet

Hızlı iletişim servisimizden yararlanarak adresinize araç talep edebilirsiniz, ayrıca belirlediğiniz gün ve saatleride not olarak düşerek hızlı ve kaliteli bir hizmet almış olursunuz.Hemen bir randevu talep edin!

 

Pazartesi - Pazar

Randevu alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur çalışma saatlerimizdir, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmalarımız dakiktir, ada halı ve koltuk yıkama olarak ilginiz için teşekkür ederiz.