CleancoCleanco

M3365M-4205Emek halı yıkama konusunda uzman ekibi ile halı yıkamayı son teknoloji ile yıkamaktadır.Her halılarınızı farklı şekilde yıkanıyor.Yıpranması önlenmektedir. Halı yıkama sektörüne yıllarını veren emek halı yıkama fabrikası teknolojik donanıma sahip, son teknoloji harikası tam otomatik halı yıkama makineleri ve uzman ekipleriyle en temiz halı yıkama firmasıdır.Leke gibi sorunları ortadan tamamen kaldırıyoruz.Sizlerde bazı halı yıkama firmaları gibi bu halı yıkanmış mı yıkanmamış mı gibi ikilemde kalmamak için emek halı yıkaması doğru adres.Hemen telefon numaralarımızdan bizlerden daha fazla bilgi alabilirsiniz.Ve ya rezervasyon bölümünden hemen rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.Daha fazla sağlıklı yaşam için halılarınızı yıkatmanız gerekiyor..

EMEK Bölgesi İçin Diğer Hizmetlerimiz;

EMEK HALI YIKAMA,
EMEK KOLTUK KANEPE YATAK TEMİZLEME,
EMEK YORGAN BATTANİYE YIKAMA,
EMEK STOR PERDE ZEBRA PERDE TÜL PERDE TEMİZLEME,
EMEK OVERLOK HALI TAMİRİ,
EMEK ESKİ HALI ALIM SATIMI,
EMEK YERİNDE HALI KOLTUK TEMİZLEME,

 

 

ONLINE RANDEVU TALEP EDIN!

Sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olacaktır temizlik hizmetleri için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz

7/24 Hizmet

Hızlı iletişim servisimizden yararlanarak adresinize araç talep edebilirsiniz, ayrıca belirlediğiniz gün ve saatleride not olarak düşerek hızlı ve kaliteli bir hizmet almış olursunuz.Hemen bir randevu talep edin!

 

Pazartesi - Pazar

Randevu alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur çalışma saatlerimizdir, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmalarımız dakiktir, ada halı ve koltuk yıkama olarak ilginiz için teşekkür ederiz.