CleancoCleanco

101585410-1Dikmen  halı yıkama, hassas halılar,zorlu lekeler, profesyonel bir halı yıkama firması tarafından yıkanmaktadır.Dikmen halı yıkama olarak halılarınızı yerinden teslim alıyor, uzman ekibimiz tarafından en temiz bir şekilde yıkanmaktadır. Halı çeşitlerine göre halı yıkama şampuanı, ısı kontrollü su, kurutma odası, gibi bir çok değer uzmanlar tarafından kontrol edilerek halıların yıkanması sağlanmaktadır.Online hizmetimiz ile sizlerin rezervasyonunu daha kolay almaktayız.Sizlerde bu profesyonel halı yıkama firmasını gibi halılarınızı güvenilir ve daha temiz görmek istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir.Zaman kaybetmeden sizlerde hemen rezervasyon bölümünden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Halı yıkatmak daha sağlıklı bir yaşamdır.

DİKMEN Bölgesi İçin Diğer Hizmetlerimiz;

DİKMEN HALI YIKAMA,
DİKMEN KOLTUK KANEPE YATAK TEMİZLEME,
DİKMEN YORGAN BATTANİYE YIKAMA,
DİKMEN STOR PERDE ZEBRA PERDE TÜL PERDE TEMİZLEME,
DİKMEN OVERLOK HALI TAMİRİ,
DİKMEN ESKİ HALI ALIM SATIMI,
DİKMEN YERİNDE HALI KOLTUK TEMİZLEME,

 

ONLINE RANDEVU TALEP EDIN!

Sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olacaktır temizlik hizmetleri için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz

7/24 Hizmet

Hızlı iletişim servisimizden yararlanarak adresinize araç talep edebilirsiniz, ayrıca belirlediğiniz gün ve saatleride not olarak düşerek hızlı ve kaliteli bir hizmet almış olursunuz.Hemen bir randevu talep edin!

 

Pazartesi - Pazar

Randevu alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur çalışma saatlerimizdir, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmalarımız dakiktir, ada halı ve koltuk yıkama olarak ilginiz için teşekkür ederiz.