CleancoCleanco

iletDemetevler halı yıkama uzun yıllara dayanan hizmetini en iyi şekilde sizlere vermektedir.Halı yıkama işlemi kolay görünse de kolay olmayan bir iştir. Temizliği daha kolay yapabilmek adına değişik makineler üretilse de bu makineler içinde işlevselliği ve kullanışlılığı en az olan ve olumlu sonuç vermeyen makine halı yıkama makinesidir desek yanlış olmayacaktır. Makine ile yıkanan halılarda aslında kirler ve mikroplar halının tabanına çökerken, göstermelik bir temizlik ile asla hijyen sağlanmayacağı çok iyi bilinmelidir.Demetevler halı yıkama olarak farkımızı her zaman belli ettik.Sizlerde bu hizmetten en iyi sonuç almak için hemen telefon numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır.

 

DEMETEVLER Bölgesi İçin Diğer Hizmetlerimiz;

DEMETEVLER HALI YIKAMA,
DEMETEVLER KOLTUK KANEPE YATAK TEMİZLEME,
DEMETEVLER YORGAN BATTANİYE YIKAMA,
DEMETEVLER STOR PERDE ZEBRA PERDE TÜL PERDE TEMİZLEME,
DEMETEVLER OVERLOK HALI TAMİRİ,
DEMETEVLER ESKİ HALI ALIM SATIMI,
DEMETEVLER YERİNDE HALI KOLTUK TEMİZLEME,

No Comments

Leave a Comment

 
 

ONLINE RANDEVU TALEP EDIN!

Sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olacaktır temizlik hizmetleri için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz

7/24 Hizmet

Hızlı iletişim servisimizden yararlanarak adresinize araç talep edebilirsiniz, ayrıca belirlediğiniz gün ve saatleride not olarak düşerek hızlı ve kaliteli bir hizmet almış olursunuz.Hemen bir randevu talep edin!

 

Pazartesi - Pazar

Randevu alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur çalışma saatlerimizdir, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmalarımız dakiktir, ada halı ve koltuk yıkama olarak ilginiz için teşekkür ederiz.