CleancoCleanco

101585410-1Batıkent halı yıkama uzman personeli ile sizlere daha temiz daha hijyenik halı yıkamayı sunmaktadır. Halılarınız hijyenik şartlarda son teknoloji ürünü halı yıkama makineleri ve yardımcı ekipmanları kullanılarak profesyonel ekibimiz tarafından yıkanmaktadır. Halılarınız halı kurutma odası ile yaz ya da kış fark etmeksizin evinize kuru olarak teslim edilir.Batıkent halı yıkama firması üstün halı yıkama firması olarak sizlere en temiz hizmeti vermektedir.Sizlerde halılarınızı ilk günkü gibi temiz ve parlak görmek için hemen Batıkent halı yıkama firmasını aramanız yeterli olacaktır.

BATIKENT Bölgesi İçin Diğer Hizmetlerimiz;

BATIKENT HALI YIKAMA,
BATIKENT KOLTUK KANEPE YATAK TEMİZLEME,
BATIKENT YORGAN BATTANİYE YIKAMA,
BATIKENT STOR PERDE ZEBRA PERDE TÜL PERDE TEMİZLEME,
BATIKENT OVERLOK HALI TAMİRİ,
BATIKENT ESKİ HALI ALIM SATIMI,
BATIKENT YERİNDE HALI KOLTUK TEMİZLEME,

No Comments

Leave a Comment

 
 

ONLINE RANDEVU TALEP EDIN!

Sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olacaktır temizlik hizmetleri için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz

7/24 Hizmet

Hızlı iletişim servisimizden yararlanarak adresinize araç talep edebilirsiniz, ayrıca belirlediğiniz gün ve saatleride not olarak düşerek hızlı ve kaliteli bir hizmet almış olursunuz.Hemen bir randevu talep edin!

 

Pazartesi - Pazar

Randevu alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur çalışma saatlerimizdir, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmalarımız dakiktir, ada halı ve koltuk yıkama olarak ilginiz için teşekkür ederiz.