CleancoCleanco

aktif-halı-yıkama-halı-sıralamaAyrancı halı yıkama Halılarınızı cinslerine göre ayırır en uygun yıkama şampuanları ile en temiz şekilde yıkarız. Her halının farklı yıkama tekniği ve özellikleri vardır. Bu tekniklerin hepsine ayrancı halı yıkama bünyesindeki personeller hakimdir. Halılar evi gösteren ilk eşyadır,ve ayrıca temizliği ile dikkat çekmektedir. Halılarınızı evinizden alarak tekrar evinize bırakırız, bunun için hiç bir ayrı ücret size yansımaz.Online rezervasyon yaptırmak için sitemizde bulunan rezervasyon bölümünü tıklamanız yeterli olacaktır.Daha fazla bilgi almak için ise telefon numaralarımızı aramanız gerekiyor..

AYRANCI Bölgesi İçin Diğer Hizmetlerimiz;

AYRANCI HALI YIKAMA,
AYRANCI KOLTUK KANEPE YATAK TEMİZLEME,
AYRANCI YORGAN BATTANİYE YIKAMA,
AYRANCI STOR PERDE ZEBRA PERDE TÜL PERDE TEMİZLEME,
AYRANCI OVERLOK HALI TAMİRİ,
AYRANCI ESKİ HALI ALIM SATIMI,
AYRANCI YERİNDE HALI KOLTUK TEMİZLEME,

 

ONLINE RANDEVU TALEP EDIN!

Sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olacaktır temizlik hizmetleri için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz

7/24 Hizmet

Hızlı iletişim servisimizden yararlanarak adresinize araç talep edebilirsiniz, ayrıca belirlediğiniz gün ve saatleride not olarak düşerek hızlı ve kaliteli bir hizmet almış olursunuz.Hemen bir randevu talep edin!

 

Pazartesi - Pazar

Randevu alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur çalışma saatlerimizdir, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmalarımız dakiktir, ada halı ve koltuk yıkama olarak ilginiz için teşekkür ederiz.