CleancoCleanco

iletProfesyonel bir ekip ile halılarınız ilk günkü temizliğinde görmek istiyorsanız anıttepe halı yıkama firmasını tercih etmeniz gerekiyor. Profesyonel olarak tam otomatik yıkama makineleri ve sıkma makineleri gibi ekipmanlarımızın yanı sıra yıkama öncesi de uygulanması gereken toz alma işlemleri içinde toz alma makinelerimiz ile temizleme yapmaktayız. Bütün halıları tipine göre ayırıp daha sonra tek tek yıkama işlemini yapmaktayız.  Halınızı ilk günkü gibi temiz ve canlı renklere kavuşmuş olarak sizlere teslimatları yapılacaktır. Anıttepe halı yıkama firma olmanın verdiği gurur ile yıllardan beri siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam etmekteyiz.Rezervasyon yaptırmak için sitemizde bulunan rezervasyon kısmından yapabilirsiniz.Sağlıklı bir yaşam istiyorsanız halılarınızı anıttepe halı yıkama ile yıkatmak gerekiyor.Sonuç olarak halı evdeki en çok dikkat çeken bir üründür.

EMEK Bölgesi İçin Diğer Hizmetlerimiz;

EMEK HALI YIKAMA,
EMEK KOLTUK KANEPE YATAK TEMİZLEME,
EMEK YORGAN BATTANİYE YIKAMA,
EMEK STOR PERDE ZEBRA PERDE TÜL PERDE TEMİZLEME,
EMEK OVERLOK HALI TAMİRİ,
EMEK ESKİ HALI ALIM SATIMI,
EMEK YERİNDE HALI KOLTUK TEMİZLEME,

 

ONLINE RANDEVU TALEP EDIN!

Sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olacaktır temizlik hizmetleri için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz

7/24 Hizmet

Hızlı iletişim servisimizden yararlanarak adresinize araç talep edebilirsiniz, ayrıca belirlediğiniz gün ve saatleride not olarak düşerek hızlı ve kaliteli bir hizmet almış olursunuz.Hemen bir randevu talep edin!

 

Pazartesi - Pazar

Randevu alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur çalışma saatlerimizdir, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmalarımız dakiktir, ada halı ve koltuk yıkama olarak ilginiz için teşekkür ederiz.